Sitemizden yaptığınız satın alma için ödediğiniz tutara Kargo ve KDV ücreti dahil olduğu için alışveriş sonrasında ayrıca hiçbir şahıs ve kuruma herhangi bir ek ödeme yapmaksızın ürününüz Mobil noktalar hariç Türkiye’nin her noktasında adresinize teslim edilir.

Ödeme Sistemi Havale-EFT Kredi Kartı

Kredi Kartı ile Ödeme Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ve online taksit imkânlarımızdan faydalanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişinizin en son sekmesinde kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.

Teslimat Sistemi İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Aras Kargo firmasıyla %30 indirimli gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra gün sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Haftasonu ve resmi tatillerde verilen siparişler bir sonraki iş günü kargo edilecektir. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda bilgi alabilirsiniz. Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

Ürününüz gecikti ise endişelenmeyin ! Temini zaman alan özel ölçülü ve özel imalat gerektiren ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi olacaktır. Gecikmesi muhtemel ürünlerin teslimat durumu ürün sayfasının bilgi kısmında yer almaktadır.

Ödeme Takibi bizde! Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Sipariş iptali için endişelenmeyin ! Muhtemel müşteri sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde durumunda ödemeyi yaptığınız hesabınıza para iadesini 7 iş günü içerisinde yapacaktır.

Lütfen dikkat ediniz! Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

Ürün hasarlı ise; Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda [email protected] mail adresine ve/veya 0 ( 212 ) 807 0571 numaralı telefondan bize ulaşarak bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız. Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.Siparişleriniz ile ilgili tüm soru, sorun ve önerileriniz için 0 ( 212 ) 807 0571 numaralı telefonlarımızdan ve [email protected] e-mail adresinden destek ve bilgi talep edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR