PASLANMAZ ÇELİK 304 KALİTE inox a2 İMBUS CİVATA
PASLANMAZ ÇELİK 304 KALİTE inox a2 İMBUS CİVATA

PASLANMAZ ÇELİK İMBUS CİVATA DIN912

5,00
Fiyat : 0.03 $  + KDV

Paslanmaz ( İnox ) Civata için Aşağıdan METRİK ve BOY ölçüsü seçiniz

ADET

Artır Azalt

Paslanmaz Çelik ( inox ) imbus Civata Fiyat ve Ölçüleri görebilmek için yukarıdan METRİK ve BOY ölçüsü seçiniz

 

 

Paslanmaz Çelik ( inox ) 304 Kalite ( A2 ) imbus Civata Organik kimyasallara (Su, Süt, Ayran, Bal, Meşrubat vb.) ve Azot bazlı gazlara karşı korozyon direncine sahiptir.

 

 

Kaynak işlemine oldukça elverişli Paslanmaz 304 kalite ürünler için uygun elektrod ve kaynak teli gereksinimlerinizi yada Kesme Diski ve Çapak alma Diski aşındırıcıları ile Paslanmaz boyası - Paslanmaz yüzey temizleyici ürünlerini sitemizin Hırdavat kategorisinden tedarik edebilirsiniz.

 

 

Paslanmaz Civata Somun Kategorisinde yer alan ürünlerinde ÇOK AL AZ ÖDE kampanyası dahilinde %20'ye varan oranlarda indirimli fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

 

 

Sepetiniz 1000 tl ve yukarısında olması durumunda Türkiye'nin her noktasına Ücretsiz Kargo ile adrese teslim ediyoruz.

   

 

Alyan Civata olarakta adlandırılan 304 Kalite Paslanmaz Çelikten üretilen inox A2 imbus Civata Gıda, İlaç, Makine, Dekorasyon, Otomotiv, Kazan, Depo ve Havuz benzeri pek çok sektörde yaygın şekilde bağlantı ekipmanı olarak kullanılmaktadır.

 

 

Diğer Civata çeşitleri ve Somun, Rondela ( Pul ), Gijon ( Tij ), Vida, Perçin, Setskur, Segman çeşitlerine Civata Somun sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

 

304 Kalite Paslanmaz Çelikten üretilen inox A2 imbus Civata tam boy diş stoklarda bulunmaması durumunda yarım paso olarak gönderilmektedir.

 

Sitemizde henüz yer almayan ürünler ve toptan Paslanmaz ( inox ) civata, somun, pul, vida, perçin, setskur, segman, gijon ( Tij ) çeşitlerinin ve diğer paslanmaz çelik ürün alımları için lütfen [email protected] adresine e-posta gönderiniz.

 

Sitemizdeki ihtiyacınız olan bilgilerin yetersiz kalması durumunda bize sayfanın sağ alt tarafında yer alan canlı destek programından ulaşabilir elinizde bulunan numune ürünün görüntüsü yada teknik çizimlerini paylaşabilirsiniz.

 

 

Sitemizde belirtilen ölçüler bilgilendirme maksatlıdır ve küçük farklılıklar gösterebilir.

PASLANMAZ ÇELİK ( İNOX ) 304 KALİTE ( A2 ) İMBUS CİVATA

KALİTE<