KARBOSAN SABİT TEZGAH KESME TAŞI kesme diski online satış fiyatı
KARBOSAN SABİT TEZGAH KESME TAŞI kesme diski online satış fiyatı

KARBOSAN SABİT TEZGAH KESME TAŞI

5,00

Kesme Taşı için Aşağıdan EBAT seçiniz.

Karbosan Sabit Tezgah Kesme Taşı Ölçülerinin yer aldığı Teknik resmi ve Fiyatı görebilmek için üst kısımdan EBAT Seçiniz.

 

Karbosan Sabit Tezgah Kesme Diskini ( Taşını ) dilerseniz tek 1 adet olarak alabilirsiniz. ÇOK AL AZ ÖDE kampanyası dahilinde %20'ye varan oranlarda indirimli fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

 

 

Karbosan A 36/46 P BF80 Sabit Tezgah Kesme Taşı paslanmaz çelik ürünler için özel olarak üretmemiş olsa da yapı çelikleri için ideal olan sabit tezgah metal kesme disklerini içeriğinde bulunan Alüminyum oksit aşındırıcı sayesinde paslanmaz çelik ürünlerde de randımanlı olarak kullanılabilmektedir.

 

Karbosan A 36/46 P BF80 Sabit Tezgah Kesme taşı Oksit aşındırıcı taneleri ve sert yapısı sayesinde kesimlerinde randımanlı olarak kullanabileceğiniz bir üründür.

 

 

Karbosan inox kesme disklerini Profil, Boru, Lama, Döküm ve çubuk gibi malzemelerde daha uzun ömürlü daha güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

 

Paslanmaz ürünler için uygun elektrod ve kaynak teli , Kesme Diski , Paslanmaz boyası - Paslanmaz yüzey temizleyici ürünlerini sitemizin Hırdavat kategorisinden tedarik edebilirsiniz.

 

Sepetiniz 500 tl ve yukarısında olması durumunda Türkiye'nin her noktasına Ücretsiz Kargo ile adrese teslim ediyoruz.

 

Sitemizde henüz yer almayan ürünler ve toptan Paslanmaz çelik ürün alımları için lütfen [email protected] adresine e-posta gönderiniz.

 

Sitemizdeki ihtiyacınız olan bilgilerin yetersiz kalması durumunda bize sayfanın sağ alt tarafında yer alan canlı destek programından ulaşabilir elinizde bulunan numune ürünün görüntüsü yada teknik çizimlerini paylaşabilirsiniz.

 

Sitemizde belirtilen ölçüler bilgilendirme maksatlıdır ve küçük farklılıklar gösterebilir.

KARBOSAN AA 24 S BF80 İNOX KESME DİSKİ EBATLARI

EBATLAR

300 x 3 x 25,4 mm
300 x 3 x 30 mm
350 x 2,8 x 25,4 mm
350 x 3.5 x 25,4 mm
350 x 3.5 x 30 mm
400 x 4 x 4 mm
 
KARBOSAN A 36/46 P BF80 SABİT TEZGAH KESME TAŞI ( DİSKİ )
Malzeme Türlerine Göre Performans
Paslanmaz Çelik / Inox **
Yapı Çelikleri ***
Yüksek alaşımlı çelikler **
Takım çelikleri **
Kalıp çelikleri
**
Pik Döküm
**
Suni Taş
*
Doğal Taş
*
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR