MAGMAWELD KAYNAK NOZUL PASTASI
MAGMAWELD KAYNAK NOZUL PASTASI

MAGMAWELD KAYNAK NOZUL PASTASI

5,00

Magmaweld Kaynak Nozul Pastası Gaz altı kaynak çalışmalarında sıçrayan parçanın torca yapışmasını önler.Kaynak sırasında sıcak olarak torun ucu 2­3 mm olacak şekilde nozul pastasına daldırılır. Torcu korur ve sarfların kullanım ömrünü uzatır. Zehirsiz, kokusuz ve dumansızdır. Yanma ve parlama yapmaz. Metal yüzeyi korozyona karşı korur.

 

300 Gram ağırlığında olan Orjinal türk malı Gaz altı kaynak çalışmalarında sıçrayan parçanın torca yapışmasını önler.

 

Paslanmaz Çeliklerin yüzeyi, karıncalanmaya ve paslanmaya karşı koruyucu pasif bir tabaka ile kaplıdır. Isıl ve mekanik işlemler bu tabakayı bozar. Paslanmaya dirençli bu pasif tabaka, yeniden çok kısa bir sürede oluşturulmalıdır.

Paslanmaz Hırdavat Kategorisinde yer alan ürünlerinde ÇOK AL AZ ÖDE kampanyası dahilinde %20'ye varan oranlarda indirimli fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

Sepetiniz 500 tl ve yukarısında olması durumunda Türkiye'nin her noktasına Ücretsiz Kargo ile adrese teslim ediyoruz.

Sitemizde henüz yer almayan ürünler ve toptan Paslanmaz çelik ürün alımları için lütfen [email protected] adresine e-posta gönderiniz.

 

Sitemizdeki ihtiyacınız olan bilgilerin yetersiz kalması durumunda bize sayfanın sağ alt tarafında yer alan canlı destek programından ulaşabilir elinizde bulunan numune ürünün görüntüsü yada teknik çizimlerini paylaşabilirsiniz.

 

Magmaweld Kaynak Nozul Pastası Özellikleri :

  • Silikon içermez
  • CFC içermez
  • Solvent içermez
  • Oda sıcaklığında erimez

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR